LEPİSTES FİYATLARI


 • AnaSayfa
 • 07 Ağu 2013
 • admin
 • Okunma
 • Yorum Yok

Lepistes-Baligi-7 copy

 

MERHABA, SEVGİLİ FULLREDLEPİSTES OKUYUCULARIMIZ.

ÖZELTÜRLEPİSTES lerin  aslında özeltür lepistes diye kategorize edilmemesi gerektiğini düşünmekteyim.Çünkü ÖZELTÜRLEPİSTES diye bişey yoktur.Her  Lepistes Özeldir.

Türkiye şartlarında çok çabuk hastalanabilen yada ithalattan gelen balıkların önce toptancılara daha sonrada parekendeci  olan akvaryumculara ulaşıp oradada su adaptasyonu için çektiği çileden ötürü ölenler ölür kalanlarda bize satılmak üzere servis edilmektedir.Lepisteslerin değersiz kılınmasının başlıca sebebide canlı doğurmasından kaynaklı sürekli ürediği için ona verilmeyen değerden kaynaklanır aslında işin özü böyle değildir.Lepistes yavrularının dünyaya gelmesi problem değil esas akvaristlik onu  büyütmekten geçmektedir.Özeltürdiye adlandırılan veya sınıflandırılan lepistesler başlıca ülkemizde fullredlepistes,halfblack,moscowblue vs. gibi değerlendirilmelidir. Akvarist dostlarımızın  kaliteli ırk devamını sürdürebilmesi için en önemlisi  ırkı sabit tutmasından geçer.

Lepistes fiyatları   0,75 tlden başlayıp adet  bazında tanesi 50 tl-100 tl yada trio olarak 150tl ye alıcı bulabilmektedir. Lütfen balıklarımıza gerekli değeri verelim maddiyattan önce  kaliteli ırklar elde etmeye çalışalim bol bol makale okuyarak araştırma ve geliştirme içerisinde olalım.

SAYGILARIMIZLA.

Benzer Yazılar

FULL BLACK LEPİSTESLERİMİZ DAMIZLIK BOY XLARGE

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR  FULL BLACK BİZDEN ALINIR ÇEKİMLER TAMAMEN BİZE AİTTİR VİDEOLARINI AŞAĞİDA İZLEYEBİLİRSİNİZ.     OZELTURLEPİSTES EVİ ÜRETİMHANE DEĞİL HOBİHANEDİR Ozelturlepistes balık gönderimlerini  ev ortamından  tamamı bitkili akvaryumlarından doğal yaşamın içerisinden sizlere kadar sunar. Gönderilerimizde koli masrafi çıkarmamak adına karton koli içerisinde izole edilmiş stafor köpüklü,ithal gönderi poşetli,jbl stress giderici ve gönderim yapılmadan önce...

DAMIZLIK FULL REDLERİMİZ SATILIKTIR LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

        OZELTURLEPİSTES EVİ ÜRETİMHANE DEĞİL HOBİHANEDİR Ozelturlepistes balık gönderimlerini  ev ortamından  tamamı bitkili akvaryumlarından doğal yaşamın içerisinden sizlere kadar sunar. Gönderilerimizde koli masrafi çıkarmamak adına karton koli içerisinde izole edilmiş stafor köpüklü,ithal gönderi poşetli,jbl stress giderici ve gönderim yapılmadan önce amonyak birikmesini önlemek için balıkların yemleme yapılmamasını tahhüt eder.Extra isteğe bağli olarak...
Makale'ye Yorum Yapın

ANA KATEGORİLER

SPONSORLAR

FACEBOOK TAKİP EDİN

Hobihanemizden Görüntüler

Son Yorumlar

  Kategoriler

  Sponsor Bağlantılar

  Link Ekle - Backlink Ekle - Site Ekle - Firma Ekle - Firma Rehberi
  Live Chat