LEPİSTES FİYATLARI


 • AnaSayfa
 • 07 Ağu 2013
 • admin
 • Okunma
 • Yorum Yok

Lepistes-Baligi-7 copy

 

MERHABA, SEVGİLİ FULLREDLEPİSTES OKUYUCULARIMIZ.

ÖZELTÜRLEPİSTES lerin  aslında özeltür lepistes diye kategorize edilmemesi gerektiğini düşünmekteyim.Çünkü ÖZELTÜRLEPİSTES diye bişey yoktur.Her  Lepistes Özeldir.

Türkiye şartlarında çok çabuk hastalanabilen yada ithalattan gelen balıkların önce toptancılara daha sonrada parekendeci  olan akvaryumculara ulaşıp oradada su adaptasyonu için çektiği çileden ötürü ölenler ölür kalanlarda bize satılmak üzere servis edilmektedir.Lepisteslerin değersiz kılınmasının başlıca sebebide canlı doğurmasından kaynaklı sürekli ürediği için ona verilmeyen değerden kaynaklanır aslında işin özü böyle değildir.Lepistes yavrularının dünyaya gelmesi problem değil esas akvaristlik onu  büyütmekten geçmektedir.Özeltürdiye adlandırılan veya sınıflandırılan lepistesler başlıca ülkemizde fullredlepistes,halfblack,moscowblue vs. gibi değerlendirilmelidir. Akvarist dostlarımızın  kaliteli ırk devamını sürdürebilmesi için en önemlisi  ırkı sabit tutmasından geçer.

Lepistes fiyatları   0,75 tlden başlayıp adet  bazında tanesi 50 tl-100 tl yada trio olarak 150tl ye alıcı bulabilmektedir. Lütfen balıklarımıza gerekli değeri verelim maddiyattan önce  kaliteli ırklar elde etmeye çalışalim bol bol makale okuyarak araştırma ve geliştirme içerisinde olalım.

SAYGILARIMIZLA.

Benzer Yazılar

DAMIZLIK FULL REDLERİMİZ SATILIKTIR LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

        OZELTURLEPİSTES EVİ ÜRETİMHANE DEĞİL HOBİHANEDİR Ozelturlepistes balık gönderimlerini  ev ortamından  tamamı bitkili akvaryumlarından doğal yaşamın içerisinden sizlere kadar sunar. Gönderilerimizde koli masrafi çıkarmamak adına karton koli içerisinde izole edilmiş stafor köpüklü,ithal gönderi poşetli,jbl stress giderici ve gönderim yapılmadan önce amonyak birikmesini önlemek için balıkların yemleme yapılmamasını tahhüt eder.Extra isteğe bağli olarak...

Columnaris hastalığı için Terramycin Merhem

Fotoğraf: (Fotoğraf wikipedia’dan alıntıdır) Canlıdaki Belirtiler:Resimdeki gibi ve dış deri harabiyetleri.Akvaryum Kapasitesi (litre): Akvaryumdaki Diğer Canlılar: Bilinen Tüm Su Değerleri (pH, sıcaklık, amonyak, nitrat):Su ısısını bir miktar düşürmekte fayda var. Filitrasyon: İlaç Kullandıysanız İsimleri ve Miktarları:Terramycin(Etken madde -oksitetrasiklin) Diğer Genel Bilgiler (Su değişim sıklığı, akvaryumda en son yaptığınız değişiklikler vb.) :        ...
Makale'ye Yorum Yapın

ANA KATEGORİLER

SPONSORLAR

FACEBOOK TAKİP EDİN

Hobihanemizden Görüntüler

Son Yorumlar

  Kategoriler

  Sponsor Bağlantılar

  Link Ekle - Backlink Ekle - Site Ekle - Firma Ekle - Firma Rehberi
  Live Chat